Reserveren
Dinghuis

Dag van Het Kasteel

09 June 2025

🏰 Dag van het Kasteel – 2e Pinksterdag bij het Dinghuis 🏰

Maandag 9 juni, op 2e Pinksterdag, vieren we de landelijke Dag van het Kasteel – en dat doen we in stijl, pal naast de historische ruïne van Het Groot Kasteel in Deurne.

Naast het Dinghuis richten we speciaal voor deze dag een sfeervol extra terras in. Denk aan lange tafels, een ontspannen achtergrondmuziekje, vermaak voor de kinderen en natuurlijk een goed gevulde borrelkaart en drankenkaart met onder andere onze selectie Kasteelbieren.

🍽️ Van 12:00 tot 15:00 uur serveren we een bijzondere Bourgondische Kasteellunch inclusief aperitief – een feestelijke lunch om samen van te genieten in een unieke setting.

🎠 Ook aan de jongste ridders en jonkvrouwen is gedacht: er is kindervermaak, dus neem gerust het hele gezin mee!

📞 Reserveren? Dat kan – maar alleen telefonisch via 0493 745 006.

📋 De menukaarten verschijnen binnenkort online – houd deze pagina dus in de gaten.


Kom proeven, genieten en beleven in kasteelstijl – we zien je graag op 9 juni!

Ga terug naar het overzicht